reklama

Hit UCM Trnava zabojuje v nedeľu o 5. miesto proti COP Nitra

V 14. kole slovenskej extraligy sa volejbalové družstvo žien Hit UCM Trnava stretne netradične v nedeľu 11. decembra 2016 o 18.00 hod. v Mestskej športovej hale proti mladým hráčkam z COP Nitra.

Univerzitné družstvo Hit UCM Trnava má stúpajúcu formu, po 13. kole delí obe družstvá 2 body v prospech COP-ky a s najväčšou pravdepodobnosťou po výhre za tri body, bude víťaz na 5. mieste.

Aj preto sa v Trnave očakáva vyrovnaný súboj.


Družstvo Hit UCM Trnava

Duel má zaujímavý náboj, keďže v Hit UCM Trnava pôsobia dve hráčky, ktoré minulú sezónu hrávali v COP Nitra a to nahrávačka Diana Kočišová a Monika Šimková.

Mladá talentovaná smečiarka a univerzálka je zároveň juniorskou reprezentantkou a predstavila sa i na tohtoročných augustových Majstrovstvách Európy U19.

Po skončení na Športovom gymnáziu v Nitre začala študovať na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave na Inštitúte fyzioterapie, balneológie a liečebnej rehabilitácie.

Hrávala v rodných Malackách a v COP Nitre, narodila sa v roku 1998, meria 186 cm.

VIDEOPOZVÁNKA:

Ulož ako PDF
Napísal 10. decembra 2016 9:11. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.