reklama

Volejbalistky Hit UCM nastúpia v tohtoročnej domácej premiére proti Prešovu

V poslednom kole 1. časti extraligy žien, ktorým je prvým domácim zápasom v roku 2017, sa rozhodne o umiestnení nováčika Hit UCM Trnava i celom poradí pred druhou časťou ligy.

Po nevydarenom zápase v stredu proti Zvolenu, sú Trnavčanky odhodlané predviesť kvalitný bojovný volejbal.

V 18. kole privíta univerzitné družstvo Hit UCM Trnava v sobotu 21. januára 2017 o 18.00 hod. v Mestskej športovej hale v Trnave družstvo VK EPERIA Prešov, s ktorým bude súperiť o 6. miesto v tabuľke.

Druhá časť extraligy rozhodne o tom, kto postúpi do play off, kde sa predsatví prvých osem celkov.

V prvom zápase v Prešove Hit UCM Trnava zvíťazili 3:1.


Diana Kočišová

Predstavujeme Dianu Kočišovú

Mladá talentovaná nahrávačka prišla študovať do Trnavy Univerzitu sv. Cyrila a Metoda v Trnave po ukončení športového gymnázia v Nitre.

Rodáčka zo Svidníka hrávala volejbal vo volejbalovom klube v Stropkove a COP Nitra. Pre družstvo je prínosom vďaka svojej odvážnej hre a húževnatosťou v tréningoch.

Spolu so skúsenou nahrávačkou Snopkovou vytvárajú súdržnú nahrávačskú dvojicu. Divákov, ktorí si nájdu cestu do Mestskej športovej hale v Trnave v sobotu 21. januára o 18.00 hod. isto odmení aj sympatickým úsmevom.

VIZITKA:

» Miesto narodenia: Svidník
» Rok narodenia: 1997
» Výška: 172 cm
» Pozícia: Nahrávačka
» Obľúbená farba: červená

VIDEOPOZVÁNKA:

Ulož ako PDF
Napísal 20. januára 2017 6:56. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.