reklama

Volejbalistky Hit UCM otvoria svoju štvrtú sezónu v extralige domácim zápasom proti Prešovu

Volejbalová extraliga žien sa začína už túto sobotu. V najvyššej slovenskej súťaži sa predstaví už štvrtú sezónu po sebe aj trnavské družstvo Hit UCM Trnava.

V úvodnom kole privítajú Trnavčanky v Mestskej športovej hale VK Prešov. Zápas začína v sobotu 28. septembra 2019 o 19. hodine.

Univerzitné družstvo Hit UCM Trnava absolvovalo prípravu na sezónu v domácich podmienkach. Kapitánkou družstva bude v sezóne 2019 – 2020 univerzálka Nina Vasková.

Realizačný tím doplnil hlavný tréner Rastislava Filípek o asistenta trénera Adriána Červeného a kondičného trénera Radovana Erenta.


Volejbalový tím Hit UCM Trnava pred novou sezónou 2019/2020

Trnavské volejbalistky absolvovali predsezónny Turnaj o pohár primátora mesta Trnava, na ktorom porazili súperky z VK Prešov 3:2, VK Nové Mesto nad Váhom 3:1 a VK Brusno 3:1.

V Prešove na turnaji obsadili 2. miesto keď nenašli recept len na poľského účastníka turnaja.

V prípravných zápasoch ešte porazili nad VK Nové Mesto nad Váhom a podľahli UKF Nitra.

Tím opustila blokárka Lenka Režná a do Slávie Bratislava sa vrátila po troch rokoch v Trnave Darja Doluda.

Do Hit UCM Trnava sa zaradili Sarah Sedlářová zo Stropkova (libero), Vanessa Sukovská z COP Nitry (blok) a Zuzana Konárová z COP Nitry (smeč).

Po úspešnej príprave a víťazstve na domácom turnaji si predseda klubu Miloslav Duchoň, hlavný tréner Rastislav Filípek a hráčky extraligového družstva, ktoré zároveň študujú Univerzitu Sv. Cyrila a Metoda v Trnave, prevzali cenu rektora UCM. Nine Vaskovej, Sáre Sedlářovej, Renáte Vojtechovej a Adriáne Límovej ocenenie osobne odovzdal rektor UCM v Trnave Roman Boča.

Ulož ako PDF
Napísal 27. septembra 2019 8:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.