reklama

Volejbalistky Hit UCM otvoria svoju štvrtú sezónu v extralige domácim zápasom proti Prešovu

Volejbalová extraliga žien sa začína už túto sobotu. V najvyššej slovenskej súťaži sa predstaví už štvrtú sezónu po sebe aj trnavské družstvo Hit UCM Trnava.

V úvodnom kole privítajú Trnavčanky v Mestskej športovej hale VK Prešov. Zápas začína v sobotu 28. septembra 2019 o 19. hodine.

Univerzitné družstvo Hit UCM Trnava absolvovalo prípravu na sezónu v domácich podmienkach. Kapitánkou družstva bude v sezóne 2019 – 2020 univerzálka Nina Vasková.

Realizačný tím doplnil hlavný tréner Rastislava Filípek o asistenta trénera Adriána Červeného a kondičného trénera Radovana Erenta.


Volejbalový tím Hit UCM Trnava pred novou sezónou 2019/2020

Trnavské volejbalistky absolvovali predsezónny Turnaj o pohár primátora mesta Trnava, na ktorom porazili súperky z VK Prešov 3:2, VK Nové Mesto nad Váhom 3:1 a VK Brusno 3:1.

V Prešove na turnaji obsadili 2. miesto keď nenašli recept len na poľského účastníka turnaja.

V prípravných zápasoch ešte porazili nad VK Nové Mesto nad Váhom a podľahli UKF Nitra.

Tím opustila blokárka Lenka Režná a do Slávie Bratislava sa vrátila po troch rokoch v Trnave Darja Doluda.

Do Hit UCM Trnava sa zaradili Sarah Sedlářová zo Stropkova (libero), Vanessa Sukovská z COP Nitry (blok) a Zuzana Konárová z COP Nitry (smeč).

Po úspešnej príprave a víťazstve na domácom turnaji si predseda klubu Miloslav Duchoň, hlavný tréner Rastislav Filípek a hráčky extraligového družstva, ktoré zároveň študujú Univerzitu Sv. Cyrila a Metoda v Trnave, prevzali cenu rektora UCM. Nine Vaskovej, Sáre Sedlářovej, Renáte Vojtechovej a Adriáne Límovej ocenenie osobne odovzdal rektor UCM v Trnave Roman Boča.

Ulož ako PDF
Napísal 27. septembra 2019 8:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.