reklama

Volejbalistky Hit UCM otvoria novú sezónu v sobotu domácim duelom proti Kežmarku

Prvý domáci zápas extraligy žien sezóny 2017/2018 vo volejbale odohrajú hráčky Hit UCM Trnava už túto sobotu 23. septembra o 18.00 hod. v Mestskej športovej hale.

Hit UCM Trnava privíta Oktan Kežmarok pod vedením novej kapitánky Diany Kočišovej. Zaujímavosťou zápasu bude pôsobenie Stelly Plančíkovej v družstve Kežmarku, keďže v predchádzajúcej sezóne pôsobila práve v Trnave.

Univerzitné družstvo žien prešlo po sezóne výraznou obmenou. Z družstva odišla kapitánka Mária Kostelanská (Vasas Budapest), Monika Šimová (California state university, Long Beach USA), Stella Plančíková (Oktan Kežmarok) a Aďa Snopková.

Družstvo posilnili Ria Grulišová (blokárka) z UKF Nitra, Lesia Slezáková (liberka) zo Senice, Silvia Schvábová (smečiarka) z Nových Zámkov, Adriana Pavlačková (smečiarka), Simona Kostelanská (nahrávačka), obe z VK Považská Bystrica.

Cieľom družstva v tejto sezóne je postup do play off a prekonať 7. miesto z premiérovej sezóny 2016 – 2017.

Sezóna extraigy žien 2017 – 2018 je rozdelená do troch častí. V 1. časti sa hrá každý s každým doma, vonku. V 2. časti sa tabuľka rozdelí na dve časti 1-4 a 5-10. V 3. časti – play off družstvá na 1-8. mieste budú bojovať o titul. Družstvá na 9. a 10. mieste budú hrať o udržaní sa v extralige.

VIDEO: Tím Hit UCM v sezóne 2017 – 2018

Realizačný tím Hit UCM Trnava 2017 – 2018:

Hlavný tréner Pavel Bernáth
Asistent trénera Rastislav Filípek
Asistent trénera Peter Václavek
Štatistik Vladimír Bradáč
Kondičný tréner Michal Toráč
Vedúci Družstva Milan Kotrbanec

Ulož ako PDF
Napísal 22. septembra 2017 0:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.