reklama

Volejbalistky Hit UCM otvoria novú sezónu v sobotu domácim duelom proti Kežmarku

Prvý domáci zápas extraligy žien sezóny 2017/2018 vo volejbale odohrajú hráčky Hit UCM Trnava už túto sobotu 23. septembra o 18.00 hod. v Mestskej športovej hale.

Hit UCM Trnava privíta Oktan Kežmarok pod vedením novej kapitánky Diany Kočišovej. Zaujímavosťou zápasu bude pôsobenie Stelly Plančíkovej v družstve Kežmarku, keďže v predchádzajúcej sezóne pôsobila práve v Trnave.

Univerzitné družstvo žien prešlo po sezóne výraznou obmenou. Z družstva odišla kapitánka Mária Kostelanská (Vasas Budapest), Monika Šimová (California state university, Long Beach USA), Stella Plančíková (Oktan Kežmarok) a Aďa Snopková.

Družstvo posilnili Ria Grulišová (blokárka) z UKF Nitra, Lesia Slezáková (liberka) zo Senice, Silvia Schvábová (smečiarka) z Nových Zámkov, Adriana Pavlačková (smečiarka), Simona Kostelanská (nahrávačka), obe z VK Považská Bystrica.

Cieľom družstva v tejto sezóne je postup do play off a prekonať 7. miesto z premiérovej sezóny 2016 – 2017.

Sezóna extraigy žien 2017 – 2018 je rozdelená do troch častí. V 1. časti sa hrá každý s každým doma, vonku. V 2. časti sa tabuľka rozdelí na dve časti 1-4 a 5-10. V 3. časti – play off družstvá na 1-8. mieste budú bojovať o titul. Družstvá na 9. a 10. mieste budú hrať o udržaní sa v extralige.

VIDEO: Tím Hit UCM v sezóne 2017 – 2018

Realizačný tím Hit UCM Trnava 2017 – 2018:

Hlavný tréner Pavel Bernáth
Asistent trénera Rastislav Filípek
Asistent trénera Peter Václavek
Štatistik Vladimír Bradáč
Kondičný tréner Michal Toráč
Vedúci Družstva Milan Kotrbanec

Ulož ako PDF
Napísal 22. septembra 2017 0:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.