reklama

Pred 1. kolom play off privítajú volejbalistky Hit UCM Trnava Volley Project UKF Nitra

V záverečnom kole nadstavby volejbalovej extraligy žien privíta v sobotu 2. marca Hit UCM Trnava súpera z Nitry – družstvo Volley Project UKF.

Už pred začiatkom zápasu je isté konečné umiestnenie družstiev v tabuľke po 2. časti (Trnava na 8. mieste a Nitra na 6. mieste). Napriek tomu chcú Trnavčanky pred domácimi fanúšikmi, potvrdiť svoje prvé víťazstvo v sezóne, ktoré dosiahli v Prešove minulý víkend.

Hit UCM Trnava pod vedením hlavného trénera Rastislava Filípka ukázalo zlepšenú hru v obrane na sieti a trpezlivosť v rozhodujúcich chvíľach zápasu. Tabuľkovo víťazstvo nebolo dôležité, ale pre družstvo bolo veľké z hľadiska morálky, povedal hlavný tréner po zápase a povzbudil hráčky k ďalšej práci, ktorá, veríme, prinesie ovocie v 3. časti extraligy.

Postup do play off bol v tejto sezóne istý už na začiatku súťaže z dôvodu účasti ôsmych družstiev, preto sa o úspešnosti sezóny rozhodne v 1. kole play off (9.3.2019 v BA Slávia alebo Strabag a 16.3.2019 v MŠH v Trnave) prípadne v následujúcich zápasoch v boji o titul resp. v bojoch play out – o konečné umiestnenie.

Trnavčanky povzbudené prvým víťazstvom, pozývajú fanúšikov, aby si našli čas na domáci zápas a prišli povzbudiť trnavský tím do haly. Extraligový zápas budeme vysielať aj prostredníctvom internetového prenosu na stránke www.tvcom.cz.

Ulož ako PDF
Napísal 1. marca 2019 7:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pred 1. kolom play off privítajú volejbalistky Hit UCM Trnava Volley Project UKF Nitra”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.