reklama

Favorit si odviezol z Trnavy všetky body. Hit UCM podľahli VK Slávia EU 0:3

Trnavské volejbalistky nastúpili v sobotu na domácej palubovke proti favorizovaným súperkám z VK Slávia EU Bratislava.

V 11. kole sa začínajúci nováčik volejbalistky Hit UCM Trnava rozhodol vzdorovať skúsenému družstvu Sláve EU Bratislava.

apriek papierovej „priepasti“ medzi družstvami, už všetci videli víťazstvo v druhom sete pre Trnavu, čo si hráčky ako nahrávačky, blokárky i prvé libero Trnavy zápasiace so zdravotnými problémami v priebehu zápasu určite zaslúžili.

hit-slaviaba-1

Foto: Peter Václavek

Súper nepripustil v zápase drámu, hoci sa jej nie celkom koncentrované slávistky v očiach obávali.

Nakoniec sa prekvapenie nekonalo, Slávia vyhrala, ale raz možno padne Slávia aj v Trnave, to však nejaký čas ešte prejde. Na nováčika však smelý výkon.

(man)

Pavel Bernáth, tréner Hit UCM Trnava: „Podľa mňa budú mať túto rozhodcovskú dvojicu moje hráčky strašne radi, ba čo viac doslova si ju budú pýtať. Vždy keď nám pískajú zameriam svoj hnev na nich a na hráčky som potom milý a chválim ich,“ komentoval niektoré sporné rozhodnutia arbitrov.

Hit UCM Trnava – VK Slávia EU Bratislava 0:3 (-16, -23, -15)
Rozhodovali: M. Svorenčík a D. Viktoríni-Lisá

Trnava: Šimková 5, Melišová 2, Snopková 2, Kostelanská 8, Režná 4, Doluda 8, liberá Plančíková a Duchoňová (Kočišová 1). Tréner: P. Bernáth.

Slávia: Töröková 0, Mikšíková 5, Widerman 3, Reháková 6, Fričová 16, Szabóová 10, liberá Sikelová a Doležajová (Sedláčková 3, Adamovičová 5, Šunderlíková 4, Šepeľová 0, Herdová 0). Tréner: M. Matušov.

Diváci: 130

hit-slaviaba-2

hit-slaviaba-3

Foto: Peter Václavek

Ulož ako PDF
Napísal 27. novembra 2016 10:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.