reklama

Z banky v centre Trnavy evakuovali klientov, tri pracovníčky sa intoxikovali oxidom uhoľnatým

V stredu 15. marca 2017 krátko po 13.00 hod.bol ohlásený únik oxidu uhoľnatého v pobočke banky na Paulínskej ulici v Trnave.

Ako uviedla hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Júlia Kedrová, v dôsledku úniku oxidu uhoľnatého došlo k intoxikácii troch pracovníčok banky.

Ilustračné foto

„Zasahujúci hasiči z Trnavy dokončili evakuáciu klientov a pracovníkov banky, poskytli intoxikovaným osobám predlekársku prvú pomoc a za použitia analyzátora plynov identifikovali zdroj úniku, ktorým bol plynový kondenzačný kotol. Hasiči plynový kondenzačný kotol odstavili od energií, odvetrali priestory banky a vykonali záverečné meranie ovzdušia,“ povedala k udalosti J. Kedrová.

Ulož ako PDF
Napísal 16. marca 2017 8:24. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.