reklama

Soľ nad zlato. Rozprávková Veľká noc na Červenom Kameni

SNM-Múzeum Červený Kameň pri príležitosti veľkonočných sviatkov pripravilo pre návštevníkov opäť netradičné scénické prehliadky na motívy slovenskej ľudovej rozprávky Soľ nad zlato.

Rozprávkovú Veľkú noc môžete zažiť od piatka 14. do pondelka 17. apríla 2017.

“Na hrade Červený Kameň ožije počas Veľkej noci známy príbeh o sile ľudskej lásky. Prijmite naše pozvanie a vstúpte s nami do rozprávky. Rozpovieme vám príbeh o malichernom kráľovi a jeho troch dcérach. Zistíte, že v živote sú oveľa dôležitejšie veci ako truhlice plné zlata a že dobro nakoniec vždy zvíťazí nad nepriazňou osudu,” pozýva kultúrno-propagačný manažér hradu Červený Kameň Ľuboš Haršány.

Súčasťou podujatia bude už tradične aj stredoveký remeselný trh, ktorý SNM-Múzeum Červený Kameň pripravilo v spolupráci s občianskym združením Schatmansdorf.

Prehliadky začínajú každú celú hodinu od 10.00 do 17.00 hod.

Počas podujatia sa klasické prehliadky neuskutočnia.

Vstupné na podujatie:
● dospelí: 8,00 €
● seniori, študenti, a deti od 3 rokov: 4,00 €
● rodinné vstupné (2 dospelí + 2 deti): 22,00 €
● deti do 3 rokov: zdarma

Ulož ako PDF
Napísal 8. apríla 2017 9:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.