reklama

Súťaž trnavského komunitného online Rádia Bunker s názvom HUMBUnKer je spustená

V Bunkri pripravujú po minuloročnom pilotnom ročníku opäť hudobný HUMBUK.

Projekt je určený pre hudobné zoskupenia, ktoré nie sú dostatočne prezentované a známe. Zámerom je objavovať nových talentovaných interpretov najmä menšinových žánrov.

Medzi podmienkami účasti v súťaži sú vlastné autorské skladby aj texty, ovládanie nástrojov na veľmi dobrej úrovni, nepoužívanie nahratých samplov, ale výhradne skutočné použitie každého nástroja. Zameranie skupiny a jej texty nesmú šíriť žiadnu formu nenávisti alebo xenofóbie.

Víťaz verejnej ankety bude pozvaný do Rádia Bunker, kde sa uskutoční koncert a živá nahrávka, zahrá si aj v piatok 9. júna 2017 na pódiu Trnavskej 13 v Promenáde.


Súťaž bude prebiehať počas celého mája

Audio záznam nahrávky víťaza z Rádia Bunker bude profesionálne spracovaný a zmastrovaný, následne prezentovaný prostredníctvom sociálnych sietí Rádia Bunker a ich mediálnych partnerov.

Výsledným produktom bude videonahrávka s profesionálne spracovaným štúdiovým zvukom a vytvorenie portólia kapely s komplet záznamom a downloadom na webe www.godot.sk.

Záujemcovia o účasť v súťaži môžu posielať prihlášky na e-mailovú adresu humbunker@godot.sk.

Verejné hlasovanie sa uskutoční prostredníctvom vytvorenej udalosti na Facebooku (link tu) v období od 1. do 31. mája 2017.

Pri minuloročnej premiére sa prihlásilo 14 kapiel. Vo verejnom hlasovaní, ktoré prebiehalo tri týždne, sa zapojilo 940 hlasujúcich.

V prvom HUMBUnKeri trimfovala trnavská kapela White Melon.

Výsledným produktom bude videonahrávka s profesionálne spracovaným štúdiovým zvukom, podobná ako táto:

Ulož ako PDF
Napísal 27. apríla 2017 20:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.