reklama

V lakovni trnavskej ŽOS-ky vznikol požiar, škody odhadujú na 200-tisíc eur

AKTUALIZOVANÉ

V utorok 23. mája popoludní vypukol požiar v areáli opravárenského podniku ŽOS Trnava.

Ako informovala Daniela Puškášová z Krajského riaditeľstva HaZZ v Trnave po 17. hodine, požiar vznikol v priestoroch lakovne.

Foto: HaZZ Trnava

„Na mieste zasahuje trinásť príslušníkov hasičského zboru s piatimi kusmi techniky,“ uviedla.

Podľa vyjadrenia Prezídia Hasičškého a záchranného zboru SR doteraz nie sú žiadne informácie o zranených osobách.

Aktualizované informácie z 24. mája:

„V utorok 23. mája 2017 krátko pred 16.30 hod. bol ohlásený požiar lakovne v areáli firmy na Koniarekovej ulici v Trnave. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Trnavy, Serede, Hlohovca, Galanty a Bratislavy štyrmi vysokotlakými prúdmi, dvoma C prúdmi a dvoma D prúdmi za súčasného rozoberania konštrukcie a zariadenia lakovne.
Hasiči požiar zlikvidovali krátko pred 21.00 hod. Hasenie požiaru hasičom komplikovalo silné zadymenie a extrémne teplo. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania. Následkom požiaru vznikla majiteľovi priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 200 000 eur,“
informovala hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Júlia Kedrová.

Ulož ako PDF
Napísal 23. mája 2017 17:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V lakovni trnavskej ŽOS-ky vznikol požiar, škody odhadujú na 200-tisíc eur”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.