reklama

V City Parku môžete nakupovať dobroty od Gašparíka dlhšie. Novinkou je koncept predajne mäsa s lahôdkami

Domáci mäsiar Róbert Gašparík prichádza s konceptom predajňe mäsa spojenej s lahôdkami. Nová predajňa s lahôdkami a pre zákazníkov atraktívnymi otváracimi hodinami pribudla len nedávno v priesotorch trnavského City Parku na Trstínskej ulici.

Novinka prináša pre Trnavčanov a návštevníkov nákupnej zóny okrem klasickej predajne mäsa a mäsových výrobkov aj niečo navyše.

Koncept predajne s lahôdkami spustila spoločnosť Mäsovýroba Gašparík s cieľom ponúknuť absolútne najčerstvejšie a chutné produkty vlastnej výroby s ohľadom na zvyšujúci sa dopyt zákazníkov po obložených misách či chlebíčkoch.

Zákazníci si tak priamo na mieste môžu pochutnať aj na čerstvom pečenom kolene, bôčiku, hot dogu, klobásach, rebierkach,grilovaných kurencoch, bagetách, štyroch druhoch šalátov a iných dobrotách, ktoré pripravuje Mäsovýroba Gašparík podľa vlastných receptúr.

Samozrejme, okrem toho, že zakúpené lahôdky je možné konzumovať na mieste, zákazníci si tovar môžu nechalť zabaliť a vziať so sebou.

Lahôdky Gašparík v City Parku ponúkajú zákazníkom aj sladké potešenie vo forme čerstvých koláčikov, pripravia Vám tu výbornú kávičku alebo čaj.

Veľkým pozitívom novej predajne sú otváracie hodiny. Zákazníci tu môžu nakupovať každý deň od 8. do 20. hodiny, okrem nedele.

Štandardom viacerými oceneniami ovenčenej značky Mäsovýroba Gašparík je zaručená čerstvosť výrobkov z vlastnej prevádzky v Trnave.

Veď uznajte, kde už môžete dostať čerstvejšie výrobky ak nie priamo u mäsiara.

Spoločnosť Gašparík bola založená v roku 1995 a okrem vlastnej mäsovýroby prevádzkuje 25 predajní v Trnave a okolí.

Výrobky so značkou Gašparík majú slovenský pôvod, mäso spracovávajú z fariem v okolí Trnavy, na Záhorí či na južnom Slovensku.

V predajni majú zákaznici možnosť objednať si obložené misy, darčekové koše či chlebíčky. Objednávky je potrebné realizovať 24 hodín vopred osobne alebo na tel. čísle 0905 359 593.

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 4. júla 2017 10:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.