reklama

Pozvánka: v City Parku bude v sobotu domáca zabíjačka, vybrať si môžete aj z ponuky živých stromčekov

Výrobky z rúk domácich majstrov pod značkou Gašparík si môžu zakúpiť milovníci zabíjačkových špecialít už túto sobotu 15. decembra 2018 v trnavskom City Parku.

Domáca zabíjačka so všetkým, čo k tomu patrí, sa uskutoční v rámci vianočných trhov v trnavskom City Parku na Trstínskej ulici od 8. do 14. hodiny.

Milovníci originálnych domácich pochúťok si môžu zakúpiť čerstvé zabíjačkové produkty ako sú jaternice, klobásky, jaternice, slaninka či pravé domáce oškvarky.

O príjemnú atmosféru a dobrú zábavu sa predpoludním postará hudobná skupina VARIANT.


Gašparíkova zabíjačka bude už túto sobotu

V priestoroch vianočného trhoviska City Parku si môžete kúpiť aj vianočné stromčeky.

Predaj prebieha denne od 10. do 18. hodiny.

Vianočné stromčeky budú záujemcom k dispozícii až do piatka 21. decembra 2018.

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 13. decembra 2018 10:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.