reklama

Program vianočných trhov v City Parku spestria opäť súťaže o super ceny, koncerty aj domáca zabíjačka

Podujatie Čarovné Vianoce 2017 v trnavskom City Parku v podobe drevenej vianočnej dedinky s 30 stánkami, ale aj malým pódiom, na ktorom sa konajú koncerty a vystúpenia, a najmä množstvo súťaží pre návštevníkov o atraktívne ceny, pokračujú aj počas nadchádzajúceho víkendu.

V piatok 15. decembra sa hrá o super ceny od predajní DEICHMANN a OKAY ELEKTRO so začiatkom o 17. hodine.

Od 18. hodiny zahrá trnavská rocková kapela OLD MAN AGONY počas hodinového koncertu množstvo nesmrteľných hitov.


Mapa vianočných trhov v City Parku

V sobotu sa spoločne prenesieme do detských čias a posnažíte sa vyhrať elektromobil NISSAN LEAF od spoločnosti e-trnava.eu.

V sobotu 16. decembra o 9. hodine začína Tradičná zabíjačka s predajom čerstvých domácich špecialít, potrvá do 17. hodiny.

O 17.30 hodine štartuje súťaž s e-trnava.eu o elektromobil NISSAN LEAF na víkend.

O 18. hodine vystúpi známa domáca disko-popová kapela EXIL.

Víkendový program uzatvorí v nedeľu o 18. hodiny vystúpenie mužského spevokolu BRADLAN.

V malej drevenej dedinke v areáli City Parku nájdete okrem iného drevené výrobky, zimný tovar (čiapky, rukavice), vianočné aranžmány a ozdoby, vianočné stromčeky a kapre, ako aj množstvo pochúťok ako sú grilované oštiepky a syry z Oravy, punč, medovinu, trdelníky, palacinky, pečenú kačicu, langoše, belgické hranolky, podpecníky, jahodové víno, cigánsku, pečené ryby či rôzne cukrovinky.

Najmenších iste poteší možnosť povoziť sa na detskom vláčiku, poníkoch alebo historickom drevenom kolotoči.

Vyzdobené a osvetlené vianočné mestečko v City Parku je otvorené denne od 12. do 20. hodiny.

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 15. decembra 2017 0:45. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.