reklama

V City Parku otvárajú drevenú vianočnú dedinku. Ponúknu tu nielen tovar, ale aj jedlo, hudbu a súťaže o ceny

Trnavský CITY PARK na Trstínskej ulici oslavuje prvé výročie otvorenia. Oslavu 1. narodenín spoja v piatok 24. novembra 2017 s otvorením vianočného trhoviska a podujatia Čarovné Vianoce, ktoré potrvá až do 23. decembra.

Čarovné Vianoce v City Parku budú mať podobu drevenej vianočnej dedinky s 30 stánkami, ale aj malým pódiom, na ktorom sa vždy v piatok a v sobotu podvečer uskutočnia koncerty hudobných skupín, divadlo pre rodiny s deťmi a najmä množstvo súťaží pre návštevníkov o atraktívne ceny.

Vyzdobené a osvetlené vianočné mestečko v City Parku je otvorené denne od 12. do 20. hodiny.

V malej drevenej dedinke v areáli City Parku nájdete okrem iného drevené výrobky, zimný tovar (čiapky, rukavice), vianočné aranžmány a ozdoby, vianočné stromčeky a kapre, ako aj množstvo pochúťok ako sú grilované oštiepky a syry z Oravy, punč, medovinu, trdelníky, palacinky, pečenú kačicu, langoše, belgické hranolky, podpecníky, jahodové víno, cigánsku, pečené ryby či rôzne cukrovinky.

Najmenších iste poteší možnosť povoziť sa na detskom vláčiku, poníkoch alebo historickom drevenom kolotoči.

V piatok 15. decembra od 12. hodiny sa tu uskutoční tradičná domáca zabíjačka spojená s predajom čerstvých výrobkov.

V rámci množstva pripravených súťaží môžu návštevníci vyhrať skvelé ceny, vždy v piatok a v sobotu sa bude hrať o ceny v hodnote asi 200 eur.

Na záver podujatia, 23. decembra, sa uskutoční súťaž o 10 odrážadiel Dema.

Pravidlené novinky môžete odoberať aj na Facebooku (link tu).

Srdečné vás pozývame a tešíme sa na návštevu!

(PR článok)

Plagát s programom:

Plagát

Ulož ako PDF
Napísal 24. novembra 2017 6:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.