reklama

Záver Čarovných Vianoc v City Parku: otvorenie pekárne, súťaže o super ceny, zabíjačka a živá hudba

Na darčeky aj udalosti bohatý záver podujatia Čarovné Vianoce čaká v piatok 22. a v sobotu 23. decembra 2017 návštevníkov trnavského City Parku.

Piatkový program otvorí o 17. hodine súťaž o ceny od Okay Elektro a Deichmann, krátko na to odštartuje koncert skvelej muzikantskej dvojice Brotherly Jam, ktorá zahrá v akustickom prevedení známe svetové hitovky.

Počas koncertu sa usktoční v City Parku aj slávnostné otvorenie novej pekárne ŠKOLUDA.

Posledný deň vianočného trhoviska, sobota 23. decembra, bude rovnako v znamení súťaží a hudby.

Od 9. hodiny začína tradičná zabíjačka s predajom čerstvých domácich špecialít, potrvá do 17. hodiny.

O 16.00 začne súťaž o desať detských odrážadiel DEMA, o 16.45 sa budú žrebovať výhercovia pekných cien od Prvej penzijnej.

O hudobný záver podujatia Čarovné Vianoce v City Parku 2017 sa postará o 18.00 hodine výborná kapela Trinity a jej vianočný špeciál.

V malej drevenej dedinke v areáli City Parku nájdete okrem iného drevené výrobky, zimný tovar (čiapky, rukavice), vianočné aranžmány a ozdoby, vianočné stromčeky a kapre, ako aj množstvo pochúťok ako sú grilované oštiepky a syry z Oravy, punč, medovinu, trdelníky, palacinky, pečenú kačicu, langoše, belgické hranolky, podpecníky, jahodové víno, cigánsku, pečené ryby či rôzne cukrovinky.

Najmenších iste poteší možnosť povoziť sa na detskom vláčiku, poníkoch alebo historickom drevenom kolotoči.

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 22. decembra 2017 8:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.