reklama

Čarovné Vianoce v City Parku: domáca zabíjačka, hudba, divadielko a aj súťaž o jazdu na elektromobile Tesla X

Podujatie Čarovné Vianoce v trnavskom City Parku v podobe drevenej vianočnej dedinky s 30 stánkami, ale aj malým pódiom, na ktorom sa vždy v piatok a v sobotu podvečer uskutočnia koncerty hudobných skupín, divadlo pre rodiny s deťmi a najmä množstvo súťaží pre návštevníkov o atraktívne ceny, pokračujú aj počas nadchádzajúceho víkendu.

Program začína v piatok 1. decembra od 12. do 17. hodiny, kedy si môžete obzrieť zblízka elektromobil Tesla X a jeden z návštevníkov získa možnosť vyhrať jazdu na jedno plné nabitie v hodnote 300 eur od projektu e-trnava.eu.

Ďalšia súťaž sa uskutoční o 16. hodine – zaujímavé ceny poskytne dm drogerie markt.

V rámci kultúrneho programu sa na pódiu od 18. hodiny predstaví veľmi príjemná trnavská kapela Trio Acoustic.

Ilustračné foto

V sobotu 2. decembra o 9. hodine začína Tradičná zabíjačka s predajom čerstvých domácich špecialít, potrvá do 17. hodiny.

O 17. hodine štartuje súťaž so značkou H&M a o 18. hodine bude pripravené divadelné predstavenie pre rodiny s deťmi.

Víkendový program uzatvorí v nedeľu o 18. hodiny vystúpenie skupiny Plastik Duo.

V malej drevenej dedinke v areáli City Parku nájdete okrem iného drevené výrobky, zimný tovar (čiapky, rukavice), vianočné aranžmány a ozdoby, vianočné stromčeky a kapre, ako aj množstvo pochúťok ako sú grilované oštiepky a syry z Oravy, punč, medovinu, trdelníky, palacinky, pečenú kačicu, langoše, belgické hranolky, podpecníky, jahodové víno, cigánsku, pečené ryby či rôzne cukrovinky.

Najmenších iste poteší možnosť povoziť sa na detskom vláčiku, poníkoch alebo historickom drevenom kolotoči.

Vyzdobené a osvetlené vianočné mestečko v City Parku je otvorené denne od 12. do 20. hodiny.

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 1. decembra 2017 0:20. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.