reklama

V City Parku otvárajú drevenú dedinku. Čarovné Vianoce s koncertami a súťažami potrvajú do 16. decembra

V piatok 23. novembra 2018 otvoria v trnavskom City Parku na Trstínskej ulici 2. ročník podujatia Čarovné Vianoce.

Čarovné Vianoce v areáli City Parku budú mať podobu drevenej vianočnej dedinky s takmer 30 stánkami, ale aj malým pódiom, na ktorom sa v podvečerných a večerných hodinách uskutočnia v rámci predvianočného festivalu koncerty hudobných skupín, vystúpenia tanečníkov, hudobná produkcia či súťaže o atraktívne ceny.

Čarovné Vianoce v City Parku potrvajú do 16. decembra.

Vyzdobené a osvetlené vianočné mestečko v City Parku bude otvorené denne od 10. do 20. hodiny.


Vysvietená vianočná dedinka v City Parku krátko pred otvorením

FOTO: City Park Trnava

V malej drevenej dedinke v areáli City Parku nájdete okrem iného drevené výrobky od šikovných remeselníkov, zimný tovar, vianočné aranžmány a ozdoby, vianočné stromčeky a kapre (predaj začne neskôr), ako aj množstvo pochúťok pod zub od profesionálov ako sú grilované oštiepky a syry, punč, medovina, trdelníky, palacinky, pečená kačica, langoše, podpecníky, cigánska, ryby či rôzne cukrovinky.

Slávnostné otvorenie podujatia sa uskutoční v piatok 23. novembra o 16.50 hodine.

V rámci kultúrneho programu vystúpia počas prvého večera Neznámi, tanečná skupina Styleunits a kapela Trinity T&M. Na záver bude hrať DJ.

Sobotný program začína od 17. hodiny, o 18.50 bude City Park oslavovať 2. narodeniny. V nedeľu sú a programe tri kultúrne vystúpenia a na záver hudobná produkcia dídžeja.

Pravidlené novinky môžete odoberať aj na Facebooku (link tu).

Srdečné vás pozývame a tešíme sa na návštevu!

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 22. novembra 2018 14:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.