reklama

Víkend na vianočných trhoch: návrat živých stromčekov, Bystrík, Breakers, zabíjačka aj divadlo

Víkendové dianie na Vianočných trhoch v Trnave bude opäť plné zaujímavých podujatí.

V sobotu 6. decembra od 9. hodiny začína na Trojičnom námestí predaj čerstvých zabíjačkových špecialít. Domáce pochúťky si môžete kúpiť pred hlavným pódiom až do 16. hodiny.

O 17. hodine zapália po príhovore farára Mariána Díreša a vystúpení speváckeho zboru s kapelou druhú adventnú sviecu.

O 18. hodine vystúpi folklórna skupina Modrančanka, sobotný program uzavrie od 20.30 hodiny koncert kapely Bystrík Band s Robom Pappom.

stromceky-trhy
Živé stromčeky sa vrátili do centra po 4-ročnej prestávke

V nedeľu 7. decembra o 16. a 16.30 hodine prinesie na námestie Vianočný príbeh určený pre deti aj dospelých Divadlo na Strnisku, od 18. hodiny nastúpia na pódium trnavskí rockeri zo skupiny The Breakers.

Tohtoročnou novinkou vianočných trhov je predaj živých vianočných stromčekov.

Jedle, smrečky a borovice si môžete vybrať na tradičnom mieste oproti hlavnej pošte.

Živé stromčeky sa vracajú do centra mesta po štvorročnej pauze.

Ulož ako PDF
Napísal 6. decembra 2014 8:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.