reklama

Mesto zverejnilo termíny zberu vianočných stromčekov

Mesto zverejnilo termíny zberu živých vianočných stromčekov. Vývoz bude prebiehať celkom trikrát, dva razy sa zber uskutoční na sídliskách.

Zber živých vianočných stromčekov spred rodinných domov sa uskutoční v sobotu 6. februára 2021. Je potrebné vyložiť ich pred dom do 7.00 hodiny, odkiaľ ich vyzdvihnú pracovníci FCC Trnava.

Z kontajnerových stojísk na sídliskách sa budú živé stromčeky odvážať dvakrát – 15. a 29. januára 2021.

Ilustračné foto

Mesto žiada obyvateľov sídlisk, aby stromčeky neukladali na stojiská s predstihom, pretože by zbytočne zaberali miesto pri kontajneroch.

Vyložené stromčeky musia byť zbavené ozdôb, keďže poputujú do kompostárne.

Umelé vianočné stromy je možné odovzdať ako objemný odpad na zberných dvoroch.

Všetky zberné dvory s výnimkou dvora na Tajovského ulici zároveň odoberajú aj živé stromy.

Ulož ako PDF
Napísal 6. januára 2021 8:57. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.