reklama

Mesto zverejnilo termíny odvozov vianočných stromov do kompostárne

Odvoz vianočných stromčekov sa na sídliskách uskutoční v Trnave v dvoch etapách – 13. a 27. januára a spred rodinných domov 29. januára.

Živé vianočné stromčeky sa budú tento rok odvážať zo sídlisk vo štvrtok 13. a o dva týždne 27. januára 2022.

„Obyvatelia bytoviek ich môžu vyložiť bezprostredne pred daným termínom na kontajnerové stojisko. Je dôležité, aby boli stromčeky zbavené dekorácií, pretože poputujú do kompostárne, kde sa budú spracovávať ako zelený odpad,“ pripomenula hovorkyňa mesta a vedúca úseku komunikácie a marketingu Veronika Majtánová.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Zber živých vianočných stromčekov spred rodinných domov sa tento rok uskutoční v sobotu 29. januára.

Strom očistený od ozdôb je potrebné vyložiť pred dom do 7.00 hod., odkiaľ ho prevezmú pracovníci FCC Trnava.

„Umelé vianočné stromy je možné odovzdať ako objemný odpad na zberných dvoroch. Všetky zároveň odoberajú aj živé stromy,“ doplnila Majtánová.

Ulož ako PDF
Napísal 10. januára 2022 15:52. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.