reklama

Pozvánka: víkendový program na Vianočných trhoch

Predajom čerstvých zabíjačkových špecialít začne v sobotu 5. decembra víkendový program Vianočných trhov v centre Trnavy.

Domáce zabíjačkové dobroty sa začnú predávať priamo na Trojičnom námestí pri hlavnom pódiu v čase od 9. do 16. hodiny.

Popoludní od 15. hodiny pokračuje druhým dielom podujatie FidKids na ľade, určené najmenším. Detičky sa môžu vyšantiť na klzisku pred radnicou, zabaviť sa, vyskúšať si rôzne cviky alebo hravým spôsobom prekonávať jednoduché prekážky.

VT-1

Ak sa vám nepodarí prísť túto sobotu, nevadí. Akcia FitKids bude aj 12. a 19. decembra, vždy od 15. hodiny.

O 17. hodine sa prihovorí veriacim saleziánsky kňaz don Pavol Grach a zapáli druhú adventnú sviecu. Program spestrí vystúpenie Spevokolu rodín.

Po 18. hodine poteší návštevníkov Vianočných trhov ľudová hudba a vystúpenie súboru Malženičan.

Domáce Plastik Duo uzatvorí sobotný program na hlavnom pódiu od 20.30 hodiny.

V nedeľu 6. decembra sa potešia deti, od 15. hodiny ich čaká tradičné detské divadelné predstavenie.

Ešte predtým, od 14. hodiny, bude prebiehať pri Vianočnom strome ochutnávka dezertov Paula od dlhoročného partnera Vianočných trhov, firmy Dr. Oetker. Pozvaní sú všetci maškrtníci.

Víkendový program uzatvorí v nedeľu od 19. hodiny koncert skupiny Salamander, ktorá zahrá svetové, ale aj české aj slovenské hity.

agape
Divadlo Agape s Maťom Žákom sledovalo minulú nedeľu zaplnené námestie

Trhy majú za sebou prvý týždeň a organizátori vyjadrujú spokojnosť s návštevnosťou.

„Sme veľmi radi, že Trnavčania, aj ľudia z blízkeho či vzdialenejšieho okolia, si nachádzajú cestu do centra Trnavy. Teší nás aj záujem o večerné koncerty počas pracovných dní, rovnako tak účasť detičiek z materských a základných škôl. Len počas prvého týždňa ich na pódiu vystúpilo viac ako dvesto,“ skonštatoval organizátor Vianočných trhov Ivan Novotný.

Na Trojičnom námestí je denne otvorených približne 100 predajných stánkov. Predaj na Vianočných trhoch skončí 23. decembra, v medzisviatočnom období budú na námestí otvorené niektoré stánky s občerstvením.

Celé podujatie uzatvorí silvestrovský program s tradičným podvečerným programom pred deti, rodinným ohňostrojom a večerným hudobným programom, spojeným s Novoročným ohňostrojom.

Ulož ako PDF
Napísal 5. decembra 2015 8:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.