reklama

Príbehy kreslené do piesku predstaví na Vianočných trhoch výnimočná ruská umelkyňa Eva Aibazova

Nedeľný večer na Vianočných trhoch prinesie atraktívne vystúpenie ruskej umelkyne Evy Aibazovej.

Petrohradská rodáčka sa venuje živej animácii obrazov pieskom, kávou či mletým korením. Vystupuje po celom svete.

Pred publikom vytvára rukami príbehy, ktoré sa navzájom prelínajú, dopĺňajú, postupne vznikajú a zanikajú až dospejú do záverečného finálového vyvrcholenia.

Eva Aibazová vystúpi v rámci programu Vianočných trhov na Trojičnom námestí v nedeľu 14. decembra o 18. hodine v koncertnom sprievode trnavského hudobného zoskupenia Pavla Opatovského a Ladislava Pagáča Live Guitars.

Diváci môžu sledovať živú animáciu Evy Aibazovej vďaka kamere, ktorá bude prepojená s veľkoplošnou obrazovkou na hlavnom pódiu v rohu námestia.

Absolventku Petrohradskej univerzity kultúry a umenia budú sprevádzať slávne rockové a popové hity obdobia 60. až 90. rokov.

eva
Eva Aibazova

Víkendový program Vianočných trhov otvorí v sobotu 13. decembra o 9. hodine zabíjačka spojená s predajom domácich zabíjačkových špecialít.

Podvečer o 16. hodine vystúpi Detský folklórny súbor Studienka z Bratislavy. O 17. hodine sa návštevníkom trhov prihovorí z hlavného pódia farár František Fedorišin a v sprievode Gréckokatolíckeho speváckeho zboru zapáli tretiu adventnú sviecu.

Od 19. hodiny bude nasledovať koncert brnenskej kapely Another Way. O pol hodinu neskôr sa priamo z Trojičného námesti začne vysielanie hlavných správ televízie Joj.

Večerný program uzatvorí živá hudba v podaní domáceho Plastik Dua.

V nedeľu 14. decembra pred spomínaným vystúpením Evy Aibazovej a Live Guitars čaká najmenších návštevníkov centra Trnavy od 16. hodiny Divadlo Agapé s predstavením Dúhový autobus – Dobrodružná cesta okolo sveta za 45 minút.

VIDEO – Eva Aibazova:

Ulož ako PDF
Napísal 12. decembra 2014 8:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.