reklama

Dnes na Vianočných trhoch opekanie býčka, popoludní dorazí pred radnicu vianočný kamión

V sobotu 17. decembra od 9. hodiny sa uskutoční v rámci trnavských Vianočných trhov opekania býka spojené s predajom zabíjačkových špecialít.

Návštevníci Trojičného námestia budú mať možnosť zakúpiť si čerstvé domáce dobroty ako sú jaternice, klobásy, zabíjačková kaša, klobásy, krvavnice a iné. Hlavným ťahákom bude opekanie niekoľkometrákového býčka, spojené s predajom mäsa spolu s tradičnými prílohami.O zabíjačkové špeciality aj čerstvé mäso z býčka býva medzi Trnavčanmi veľký záujem

Prvá tradičná zabíjačka, ktorá sa uskutočnila v rámci Vianočných trhov 2011 v sobotu 10. decembra zaznamenala medzi Trnavčanmi veľký úspech. Vypredali sa všetky pripravené špeciality a počas celého dňa sa tvoril pri stánku dlhý rad.

Poslednú možnosť zoznámiť sa s atmosférou tradičnej domácej zabíjačky so všetkým, čo k nej patrí, budú mať návštevníci trhov ešte 30. decembra od 9. hodiny.

O 16. hodine dorazí pred trnavskú radnicu vianočný kamión spoločnosti Coca-Cola. Pre návštevníkov centra mesta je pripravený je aj sprievodný kultúrny program.

Na hlavnom pódiu vianočných trhov vystúpi od 17. hodiny ľudová hudba Karpatská kapela, po nich sa predstaví približne o 18.30 hodine Folklórny súbor Dudváh z Križovian.

Ulož ako PDF
Napísal 17. decembra 2011 9:05. Článok je zaradený do rubriky: ● VIANOČNÉ TRHY 2011, Aktuálne, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

5 komentárov pre “Dnes na Vianočných trhoch opekanie býčka, popoludní dorazí pred radnicu vianočný kamión”

 1. 1
  Dada says:

  pred tým,ako zverejníte nejaký článok, nechajte ho aspoň prejsť gramatickou kontrolou ~ viď. “s Križovian” – Genitív singuláru = Z (koho? čoho?) Križovian

 2. 2
  melody says:

  Koľko asi trvá pečenie býčka, kedy sa bude dať kúpiť ?

 3. 3
  Ujo Palo says:

  Neviete, koľko zaplatila Coca Cola za parkovanie na Hlavnej ulici?

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.