reklama

Dnes na Vianočných trhoch opekanie býčka, popoludní dorazí pred radnicu vianočný kamión

V sobotu 17. decembra od 9. hodiny sa uskutoční v rámci trnavských Vianočných trhov opekania býka spojené s predajom zabíjačkových špecialít.

Návštevníci Trojičného námestia budú mať možnosť zakúpiť si čerstvé domáce dobroty ako sú jaternice, klobásy, zabíjačková kaša, klobásy, krvavnice a iné. Hlavným ťahákom bude opekanie niekoľkometrákového býčka, spojené s predajom mäsa spolu s tradičnými prílohami.O zabíjačkové špeciality aj čerstvé mäso z býčka býva medzi Trnavčanmi veľký záujem

Prvá tradičná zabíjačka, ktorá sa uskutočnila v rámci Vianočných trhov 2011 v sobotu 10. decembra zaznamenala medzi Trnavčanmi veľký úspech. Vypredali sa všetky pripravené špeciality a počas celého dňa sa tvoril pri stánku dlhý rad.

Poslednú možnosť zoznámiť sa s atmosférou tradičnej domácej zabíjačky so všetkým, čo k nej patrí, budú mať návštevníci trhov ešte 30. decembra od 9. hodiny.

O 16. hodine dorazí pred trnavskú radnicu vianočný kamión spoločnosti Coca-Cola. Pre návštevníkov centra mesta je pripravený je aj sprievodný kultúrny program.

Na hlavnom pódiu vianočných trhov vystúpi od 17. hodiny ľudová hudba Karpatská kapela, po nich sa predstaví približne o 18.30 hodine Folklórny súbor Dudváh z Križovian.

Ulož ako PDF
Napísal 17. decembra 2011 9:05. Článok je zaradený do rubriky: ● VIANOČNÉ TRHY 2011, Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Dnes na Vianočných trhoch opekanie býčka, popoludní dorazí pred radnicu vianočný kamión”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.