reklama

Víkend na Vianočných trhoch: v sobotu budú piecť býka, v nedeľu sa na námestí vykúpu otužilci

Pečený býk, zapaľovanie poslednej adventnej sviece, koncerty, aj atrakcia v podobe exhibície otužilcov.

Program záverečného víkendu na Vianočných trhoch otvorí v piatok 18. decembra obľúbená hudobná skupina Borovienka o 19. hodine.

Po nich zahrá koledy v akustickom prevedení na hlavnom domáci hudobník Ľubomír Konečný.

peceny-byk
Opekanie býka patrí k tradíciám trhov už niekoľko rokov

Sobota na Trojičnom námestí bude od ranných hodín v znamení tradičného opekania býka. Predaj výrobkov potrvá od 9.00 približne do 16.00 hodiny.

Dekan Stanislav Vojtko sa prihovorí trnavskému námestiu o 17. hodine, v sprievode Detského a mládežníckeho spevokolu z Baziliky sv. Mikuláša zapáli na pódiu poslednú štvrtú adventnú sviecu.

O 18.30 vystúpi country skupina Neznámi, sobotný večer uzavrie od 20. hodiny hudobné duo Dzivochovci.

otuzilci-vt
Vlaňajšiu exihíciu otužilcov sledovali stovky ľudí

Nedeľný program za hlavnom pódiu začína o 15. hodine divadielkom pre deti, od 16.30 môžete sledovať v akcii otužilcov – Trnavských bílich medveďov, ktorých v chladnom bazéne inštalovanom na námestí podporia v ich exhibícii aj kolegovia z Bratislavy či Banskej Bystrice.

0 19. hodine uzatvorí víkendový program na Vianočných trhoch obľúbené hudobné zoskupenie Old Boys Jazz Band.

Ulož ako PDF
Napísal 18. decembra 2015 13:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.