reklama

Na vianočných trhoch budú plávať otužilci, deťom navezú pod stromček štyri nákladiaky snehu

Záverečný víkend na Vianočných trhoch v Trnave otvorí v sobotu predaj zabíjačkových špecialít a opekanie býka až do 16. hodiny.

O 17. hodine sa návštevníkom trhov prihovorí kaplán Michal Nižnanský a v spoločnosti Speváckeho zboru Tulipánci zapáli na pódiu štvrtú adventnú sviecu.

O večerný hudobný program sa v sobotu 20. decembra postarajú od 18. hodiny postupne ľudová hudba Opojčanka, kapela Landfil a napokon Plastik Duo.

VT2014-2

Ilustračné foto

Nedeľný program 21. decembra sa nezaobíde bez tradičného divadielka pre deti od 16. hodiny, tentoraz v podaní Divadla Agape, ktoré zahrá predstavenie Princovia a princezné.

O 17. hodine predvedú svoju približne hodinovú šou v bazéne s 20-tisíc litrami vody otužilci z Občianskeho združenia Trnavskí Bili Medvedi.

Na vianočných trhoch tak uvidíte v akcii odvážnych mužov a ženy s bonusom – promenádou v plavkách.

Večerný koncert bude patriť domácej bluesovej skupine Second Band, ktorý vystúpi o 18.30.

Prekvapením programu, ktoré poteší najmä deti, je nedeľná guľovačka.

„Keďže Perinbaba sa v tomto roku aksosi nevie rozhýbať, rozhodli sme sa nečakať na ňu a zabezpečili sme sneh po vlastnej osi. Na námestie navozíme 4 plné nákladiaky snehu, aby si Trnavčania, a najmä deti, pripomenuli, že boli časy, kedy aj u nás v nížine býval sneh,“ hovoria organizátori.

Sneh bude k dispozícii priamo na Trojičnom námestí pod vianočným stromom od nedeľného predpoludnia.

Ulož ako PDF
Napísal 20. decembra 2014 8:24. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.