reklama

Atraktívny víkend na Vianočných trhoch: pečený býk, otužilci v bazéne, koncerty a bude aj sneh pre deti

Posledný víkend tohtoročných Vianočných trhov bude programovo veľmi zaujímavý. Organizátori pripravili pre návštevníkov hneď niekoľko atrakcií a lákadiel.

Víkendovú náladu prinesie piatkový večerný koncert trnavského speváka s írskymi koreňmi Graeme Marka s jeho skupinou od 19. hodiny.

V sobotu 17. decembra 2016 si návštevníci centra môžu pochutnať priamo na Trojičnom námestí okrem iných špecialít aj na pečenom býkovi.

Podvečerný program na hlavnom pódiu otvorí o 17. hodine príhovor kňaza, zapaľovanie adventnej sviece a vystúpenie speváckeho zboru Chorus Misericordias Dei.

O 18.30 prídu na pódium rockoví muzikanti zo známej trnavskej kapely Libido, večerný hudobný program uzavrie živá hudba trojice Plastik od 20. hodiny.


Na námestie sa po roku opäť vracajú Trnavskí bílí medvedi

Do nedeľného rána pribudne na námestí aj sneh. Potešiť má najmä deti.

Keďže s prírodným snehom je to v Trnave v ostatných rokoch stále horšie, po pozitívnom ohlase spred dvoch rokov dovezú aj tento rok organizátori Vianočných trhov na námestie veľkú kopu umelého snehu, aby urobili radosť najmä najmladšej generácii.

Popoludňajší program začne v nedeľu 18. decembra detským divadelným predstavením o 15. hodine.

Od 16.30 začnú skákať do veľkého bazéna na námestí otužilci. Exhibícia Trnavských bílích medveďov a ich priateľov z celého Slovenska potrvá približne hodinu.

Keď sa otužilci vykúpu pred zrakmi stoviek Trnavčanov, príde na rad veselá a medzi Trnavčanmi obľúbená skupina Borovienka. Koncert začína o 18.00 hodine.

Srdečne pozývame.

Dotazník: Ako sa vám páči Vianočná Trnava?

Ochutnali ste všetky novinky, ktoré tento rok pre vás organizátori pripravili?
Vianočná Trnava ponúka obyvateľom Trnavy ale aj návštevníkom mesta program a zaujímavé atrakci.
Vyjadrite svoj názor a podeľte sa o vaše dojmy, skúsenosti, ale aj nápady.

V snahe byť ešte lepšími a priniesť vám to, po čom naozaj túžite sme pre vás pripravili dotazník so súťažou. Odpovedzte na pár jednoduchých otázok, nezabudnite pripísať kontaktné údaje a ste v hre o perfektné ceny.

Dotazník nájdete TU.

Aplikácia SWAN GO na 12 mesiacov ZADARMO
Rodinné vstupy 3 hodiny 2+2 do RELAX AQUA & SPA
Rodinné vstupy 3 hodiny 2+2 do RELAX AQUA & SPA
Rodinné vstupy 3 hodiny 2+2 do RELAX AQUA & SPA
Rodinné vstupy 3 hodiny 2+1 do RELAX AQUA & SPA

Súťaž trvá do 6. januára 2017. Pravidlá súťaže nájdete TU.
Ceny do súťaže venovali partneri Vianočnej Trnavy – SWAN a RELAX AQUA & SPA

Ulož ako PDF
Napísal 16. decembra 2016 6:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Atraktívny víkend na Vianočných trhoch: pečený býk, otužilci v bazéne, koncerty a bude aj sneh pre deti”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.