reklama

Žena si prisvojila cudziu peňaženku, polícia pátra po jej totožnosti

Polícia pátra po totožnosti ženy, ktorá je podozrivá z prečinu zatajenia veci. Ženu zachytili bezpečnostné kamery na trnavskej čerpacej stanici.

Neznáma žena vošla podľa slov krajskej policajnej hovorkyne Martiny Kredatusovej 21. júla 2017 o 16.25 h do predajne čerpacej stanice na Hlbokej ulici v Trnave.

„Na pulte v blízkosti pokladne našla cudziu peňaženku, ktorú si zobrala, akoby bola jej vlastná. Z predajne odišla a nasadla do auta so zahraničným evidenčným číslom. Muž, ktorý peňaženku na pulte zabudol, v nej mal osobné doklady, platobnú kartu a hotovosť. Utrpel tak škodu asi 310 eur,“ priblížila Kredatusová.

Polícia začala trestné stíhanie z prečinu zatajenia veci a pátra po totožnosti ženy, ktorú zachytili priemyselné kamery.

V prípade, ak ste ženu na záberoch spoznali, oznámte to polícii prostredníctvom čísla 158.

„Pripomíname, že v zmysle Trestného zákona, kto si prisvojí cudziu vec malej hodnoty, ktorá sa dostala do jeho moci nálezom, omylom alebo inak bez privolenia oprávnenej osoby, potrestá sa odňatím slobody až na jeden rok,“ doplnila.


Zábery bezpečnostných kamier

Ulož ako PDF
Napísal 17. augusta 2017 10:02. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.