reklama

Hľadané osoby: na ženu z Trnavy vydal súd príkaz na zatknutie, muž sa vyhýba nástupu na výkon trestu

Polícia sa obracia na občanov o pomoc pri pátraní po dvoch hľadaných osobách – Mariánovi Chlapíkovi z Boleráza a Kristíne Fičurovej z Trnavy.

Na 49 – ročného Mariána Chlapíka vydal Okresný súd Bratislava II príkaz na dodanie do Ústavu na výkon trestu odňatia slobody Leopoldov.

Odsúdenému sa opakovane nepodarilo doručiť výzvu na nastúpenie do výkonu trestu odňatia slobody, výkon trestu odňatia slobody do dnešného dňa nenastúpil, čím existuje obava, že sa odsúdený skrýva a vyhýba sa trestu odňatia slobody.

Muž je štíhlej postavy,vysoký 186 cm, má krátke tmavé vlasy, hnedé oči, na pravej ruke má amputovaný malíček posledné dva články prsta, na čele jazvu po úraze.


Hľadané osoby

Na Kristínu Fičurovú vydal Okresný súd Bratislava III príkaz na zatknutie.

Vzhľadom k tomu, že hľadaná nemá trvalý pobyt, miesto kde by sa zdržiavala, nebolo zistené kde by jej bolo možné doručiť poštu, nepodarilo sa zabezpečiť jej prítomnosť na výsluch ani predvedenie, sudca na hľadanú vydal príkaz na zatknutie.

Žena má plnoštíhlu postavu, vysoká je 165 cm, má dlhšie blond vlasy, modré oči.

Ak ste osoby spoznali, alebo poznáte miesto ich súčasného pobytu, akékoľvek informácie oznámte polícii na čísle 158.

Ulož ako PDF
Napísal 12. októbra 2017 9:12. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.