reklama

Na mužov z Trnavy sú vydané príkazy na dodanie na výkon trestu a zatknutie

Polícia v Trnave pátra po dvoch osobách – Jánovi Krajčovičovi a Peterovi Kozubíkovi.

Ján Krajčovič (42 rokov), naposledy bytom J. G. Tajovského, Trnava je odsúdenou osobou. Okresný súd v Pezinku vydal príkaz na dodanie osoby do Ústavu na výkon trestu odňatia slobody.

“Odsúdenému sa opakovane nepodarilo doručiť výzvu na nastúpenie do výkonu trestu odňatia slobody, výkon trestu odňatia slobody do dnešného dňa nenastúpil, čím existuje obava, že sa odsúdený skrýva a vyhýba sa trestu odňatia slobody,” informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

Popis osoby: štíhla postava, 180 cm, tmavé vlasy, modro-zelené oči.


Peter Kozubík (vľavo) a Ján Krajčovič

Polícia pátra aj po 50 – ročnom Petrovi Kozubíkovi, naposledy bytom B. Smetanu, Trnava, na ktorého vydal Okresný súd v Trnave príkaz na zatknutie.

Obvinenému nie je možné doručiť zásielku nakoľko sa v mieste trvalého pobytu nezdržuje.

Je tu teda podozrenie, že sa skrýva, aby sa tak vyhol trestnému stíhaniu alebo trestu.

Popis osoby: popis podľa foto- štíkla postava, hnedé vlasy ale v súčasnosti aj šedivé, fúzy, hnedé oči.

“Obe hľadané osoby sa zdržiavajú na neznámom mieste. Ak ste mužov zazreli, alebo poznáte miesta ich súčasného pohybu, akékoľvek informácie k osobám poskytnite polícii na čísle 158,” žiada polícia o spoluprácu verejnosť.

Ulož ako PDF
Napísal 23. októbra 2017 9:10. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.