reklama

Na štyroch hľadaných mužov vydali súdy príkaz na zatknutie

Trnavská polícia sa obracia na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri pátraní po štyroch hľadaných osobách.

Od roku 2015 je v pátraní 34 – ročný Karol Bolf z Trnavy. Na muža vydal Okresný súd Bratislava III príkaz na zatknutie pre prečin marenia výkonu úradného rozhodnutia a prečin zanedbania povinnej výživy.

Na základe príkazu Okresného súdu Bratislava IV vyhlásila polícia pátranie po 53 – ročnom Ivanovi Drškovi z Dolného Lapašova, ktorý sa prechodne zdržiaval v Bratislave. Hľadaný muž sa vyhýba nástupu do výkonu trestu odňatia slobody, v ktorom si má odpykať trest za prečin zanedbania povinnej výživy.


Hľadané osoby

Príkaz na zatknutie vydal Okresný súd Trnava aj na ďalších dvoch mužov.

Na 24 – ročného Kristijana Boshevskiho, občana Macedónska, prechodne bytom Sládkovičovo, ktorý sa vyhýba trestnému stíhaniu pre podozrenie zo zločinu lúpeže spolupáchateľstvom, a svojou neúčasťou marí trestné konanie.

Rovnako je OS v Trnave vydaný príkaz na zatknutie 57 – ročného Igora Šándora z obce Biely Kostol pre prečin ublíženia na zdraví.

Igor Šándor je 171-175 cm vysoký, strednej postavy, má krátke čierne vlasy a hnedé oči.

Ak ste osoby na pátraní spoznali a poznáte miesto ich súčasného pobytu, akékoľvek informácie môžete zavolať na policajnú linku 158.

Ulož ako PDF
Napísal 10. apríla 2019 11:12. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.