reklama

Polícia hľadá osoby, na ktoré sú vydané príkazy na zatknutie a na dodanie do väzby

Polícia žiada občanov o pomoc pri pátraní po hľadaných osobách.

Krajský súd Trnava vydal príkaz na dodanie do ÚVTOS Leopoldov na 32 – ročného Juraja Hrica z Piešťan pre prečin ublíženia na zdraví. Juraj Hrica je štíhlej postavy, má hnedé krátky vlasy a modré oči.

Okresný súd v Trnave vydal príkaz na zatknutie na dve osoby – a to na 34 – ročnú Trnavčanku, Ninu Markotánovú, ktorá je podozrivá z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia.

Dvadsaťročný Dominik Kupka z Červeníka bol súdom odsúdený pre pokračujúci zločin krádeže a vyhýba sa nástupu do výkonu trestu.


Zľava Juraj Hrica, Nina Markotánová, Marcel Kupkovič a Dominik Kupka

Polícia vyhlásila pátranie aj po 44 – ročnom Marcelovi Kupkovičovi z Cífera. Okresný súd v Pezinku vydal na muža príkaz na zatknutie pre prečin zanedbania povinnej výživy.

Bližšie informácie k osobám ani k pobytu nie sú známe.

Ak ste hľadané osoby spoznali a poznáte miesto ich súčasného pobytu, akékoľvek informácie k osobám môžete zavolať na linku 158.

Informácie nám môžete zaslať aj prostredníctvom FB polícia slovenskej republiky cez súkromnú správu.

Ulož ako PDF
Napísal 27. decembra 2018 19:40. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.