reklama

Polícia vyhlásila pátranie po dvoch hľadaných osobách z Trnavy

Polícia žiada občanov o pomoc pri pátraní po dvoch hľadaných osobách – Ivanovi Kollarovičovi a Zdenkovi Kocianovi.

Okresný Súd v Galante vydal príkaz na dodanie osoby do výkonu trestu odňatia slobody na 42 – ročného Ivana Kollaroviča z Trnavy.

Hľadaný muž nenastúpil do výkonu trestu a je podozrenie, že sa skrýva, aby sa tak vyhol trestu. Popis k osobe ani k oblečeniu nie je známy.


Hľadaní Ivan Kollarovič (vľavo) a Zdenko Kocian

Polícia pátra aj po 45 – ročnom Zdenkovi Kocianovi z Trnavy.

Okresný súd v Trnave vydal príkaz na jeho zatknutie.

“Obvinenému nie je možno doručiť zásielku na adrese trvalého pobytu, a je podozrenie, že sa vyhýba trestnému stíhaniu,” informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

Hľadaný muž má trvalý pobyt v meste Trnava, na sídlisku Linčianska, kde sa dlhodobo nezdržiava.

Ak ste hľadané osoby spoznali a poznáte miesto ich súčasného pobytu, akékoľvek informácie môžete zavolať na policajnú linku 158.

Ulož ako PDF
Napísal 13. novembra 2017 12:41. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.