reklama

Polícia vyhlásila pátranie po ženách z Trnavy a Piešťan

Polícia vyhlásila pátranie po ženách z Trnavy a Piešťan.

Na 55 – ročnú Valentínu Biháryovú z Trnavy vydal Okresný súd Trnava príkaz na zatknutie pre zločin krádeže. Hľadaná žena sa skrýva, vyhýba sa trestnému stíhaniu a marí vyšetrovanie.

Žena je strednej postavy, meria 160 – 165 cm. Má hnedé oči, dlhšie hnedé vlasy.

Po 46 – ročnej Kateřine Lipkovej z Piešťan pátra polícia, pretože Okresný súd Piešťany vydal príkaz na jej dodanie do výkonu trestu odňatia slobody pre nezaplatenie dane a poistného.

Hľadaná žena je strednej postavy, má krátke čierne vlasy, hnedozelené oči.

Ak viete, kde sa tieto dve ženy nachádzajú, prípadne ste ich niekde videli, napíšte polícii do súkromnej správy na FB stránke Polícia SR-Trnavský kraj.

Ulož ako PDF
Napísal 17. júna 2020 14:08. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.