reklama

Polícia vyhlásila pátranie po troch osobách. Majú sa vyhýbať stíhaniu a mariť trestné konanie

Polícia pátra po dvoch mužoch a jednej žene, na ktorých bol vydaný príkaz na zatknutie.


Zľava Ľ. Nomilner, R. Galík a R. Bučányová

FOTO: Polícia

Ľubomír Nomilner (40 rokov) z Hrnčiaroviec nad Parnou, bez prihlásenia býva v obci Dolný Lopašov. Okresný súd vydal na neho príkaz na zatknutie pre zanedbanie povinnej výživy a pre krádež.

Vysoký je 176-180 cm, štíhlej postavy, má krátke hnedé vlasy a zelené oči.

Róbert Galík (30 rokov) z obce Banka, na ktorého vydal Okresný súd Piešťany príkaz na zatknutie pre zločin krádeže. Je štíhlej postavy, má dlhšie hnedé vlasy, sivomodré oči.

Renáta Bučányová (49 rokov) z Trnavy, na ktorú vydal Okresný súd Trnava príkaz na zatknutie pre prečin zanedbania povinnej výživy.

Vysoká je 166-170 cm, strednej postavy, má plavé vlasy, okrúhlu tvár, vysoké čelo, modrozelené oči.

„Hľadané osoby sa skrývajú, vyhýbajú sa trestnému stíhaniu a maria trestné konanie. Polícia žiada občanov o pomoc pri ich vypátraní,“ informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Ak ste hľadaných niekde videli alebo viete, kde sa zdržiavajú, oznámte to polícii na linku 158 alebo môžete políciu kontaktovať prostredníctvom oficiálnej stránky na Facebooku formou súkromnej správy.

Ulož ako PDF
Napísal 25. marca 2019 17:09. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.