reklama

Pozvánka: Detektívne nočné prehliadky na hrade Červený Kameň

Na Hrade Červený Kameň pokračujú aj počas letných prázdnin v nočných prehliadkach.

Múzeum Červený Kameň v spolupráci s divadelno-šermiarskou skupinou Exulis pozývajú na novinku z radu nočných prehliadok s názvom Prípad skrytého zla.

Prípad skrytého zla je detektívny príbeh plný intríg, akcie a napätia, ktorý návštevníkov zavedie do Francúzska 19. storočia, v období vlády Ľudovíta XVIII.

Hrdinom tohto príbehu je detektív Eugéne-Francois Vidocq, ktorý bude stáť tvárou v tvár chladnokrvnému vrahovi skrývajúcemu sa za maskou anjela.

Prehliadky sa uskutočnia v piatok 3. a sobotu 4. augusta 2018.

Začiatok prehliadky bude každú celú hodinu od 18.00 do 22.00 hod.

Prehliadky sú kapacitne obmedzené. Na jeden vstup sa zmestí maximálne 60 osôb.

Ulož ako PDF
Napísal 1. augusta 2018 8:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.