reklama

Vianočná koleda: Pozvánka na inscenované vianočné prehliadky na hrade Červený Kameň

SNM-Múzeum Červený Kameň vás pozýva už tradične počas najkrajších sviatkov v roku na špeciálne inscenované vianočné prehliadky. Od 27. do 30. decembra sa môžete opäť tešiť na vianočný príbeh s posolstvom na motívy poviedky Charlesa Dickensa Vianočná koleda.

Počas návštevy hradu sa stretnete s jeho vlastníkom, grófom Pavlom, ktorý žije vo svojom vlastnom mamonárskom svete. Starý gróf je zatrpknutý, vyhýba sa spoločnosti, pohŕda služobníctvom a čo je najhoršie, nenávidí Vianoce.

Zlom v jeho živote nastane až vtedy, keď ho postupne navštívia traja vianoční duchovia – duch minulých, prítomných a budúcich Vianoc. Prevedú ho jeho samoľúbym životom, poukážu na všetky jeho zlé skutky a vlastnosti a budú sa snažiť, aby zmenil svoj životný postoj.

koleda-ck-3
koleda-ck-2

Celý príbeh sa bude odohrávať vo vianočne vyzdobenom hradnom interiéri, s výzdobou ktorého pomohli aj žiaci ZŠ s MŠ v Častej a po skončení prehliadky môžete navštíviť aj povianočný remeselný trh, ktorý SNM-Múzeum Červený Kameň pripravilo v spolupráci s o. z. Schatmansdorf.

Začiatok prehliadky bude každú celú hodinu od 09.00 do 16.00 hod.

Vstupné na podujatie:
● dospelí: 8,00 €
● seniori, študenti, a deti od 3 rokov: 4,00 €
● klienti Poštovej banky: 6,40 €
● rodinné vstupné: 22,00 €
● deti do 3 rokov: zdarma

koleda-ck-1

Ulož ako PDF
Napísal 27. decembra 2015 9:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.