reklama

Na hrade Červený Kameň budú počas Veľkej noci scénické prehliadky na tému Alica v krajine zázrakov

SNM – Múzeum Červený Kameň Vás pozýva na divadelné prehliadky Alica v krajine zázrakov. Stretnúť sa s Alicou môžete počas veľkonočných sviatkov 15. – 18. apríla 2022. Vydajte sa spolu s Alicou do krajiny zázrakov a prežite spolu s ňou nezabudnuteľné dobrodružstvo.

Bolo raz jedno malé dievčatko, ktoré sa cez králičiu noru dostalo do iného – fantazijného sveta.

Ak chcete spolu s ňou zažiť veľké dobrodružstvo, nenechajte si ujsť scénické prehliadky, počas ktorých sa prenesiete do farebného sveta detskej fantázie a tajomných bytostí.

FOTO: SNM-Múzeum Červený Kameň

Prehliadky sa budú odohrávať v hradných pivniciach.

Začiatok je každú celú hodinu od 11.00 do 17.00 h. (s prestávkou o 14.00 hod.)

Vstupenky si môžete rezervovať e-mailom na adrese: objednavkymck@snm.sk.

Návštevníci sú povinní mať dýchacie cesty prekryté ochranným rúškom alebo adekvátnou náhradou.

Ulož ako PDF
Napísal 12. apríla 2022 20:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.