reklama

Župný deň otvorených dverí prilákal viac ako tisíc návštevníkov

Historicky prvý Župný deň otvorených dverí na úrade Trnavského samosprávneho kraja prilákal viac ako tisíc návštevníkov zo všetkých okresov kraja, uviedol Jaroslav Vacek z odboru komunikácie.

Verejnosť si mala možnosť prezrieť priestory úradu TTSK, diskutovať so županom Jozefom Viskupičom, vicežupanmi Józsefom Berényim a Marekom Nestickým či poslancami.

V rámci prezentácie stredných odborných škôl bola k dispozícii zóna zdravia či občerstvenie, ktoré pripravili študenti.

„Som veľmi rád, že ľudia majú o náš úrad záujem. Pri nástupe do funkcie som sľúbil, že župu otvoríme ľuďom a stretáva sa to s pozitívnym ohlasom. Ďakujem všetkým, ktorí prišli a mohli sme sa porozprávať na rôzne témy, ktoré sa týkajú života nášho kraja. Dnes sme s dňom otvorených dverí začali novú tradíciu a teším sa už na ďalšie ročníky,“ povedal trnavský župan J. Viskupič.

FOTO: FB TTSK

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 18. novembra 2018 20:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.