reklama

V Zelenči zhorela prístavba, škody odhadli na 10-tisíc eur

Pri požiari v Zelenči zasahovali v nedeľu 16. decembra popoludní profesionálni hasiči z Trnavy aj členovia Dobrovoľného hasičského zboru Zeleneč.

Podľa informácií hovorkyne KR HaZZ v Trnave Júlie Kedrovej oheň vznikol v murovanej prístavbe s rozlohou asi 6×4 metre umiestnenej za rodinným domom na Palárikovej ulici.

„Požiar zachvátil celú prístavbu. Na lokalizáciu a následnú likvidáciu boli nasadenné tri útočné prúdy za súčasného ochladzovania vedľajšej budovy. Miesto udalosti hasiči odvetrali a skontrolovali termokamerou,“ uviedla J. Kedrová.


Zásah hasičov v Zelenči

FOTO: (red)

Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania, udalosť sa zaobišla bez zranení.

Majiteľovi vznikla priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 10 000 eur.

Na likvidácii požiaru sa podieľalo sedem profesionálnych hasičov z Trnavy s dvomi kusmi hasičskej techniky a členovia DHZO Zeleneč.

Ulož ako PDF
Napísal 17. decembra 2018 10:38. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.