reklama

Verejnosť sa môže hlásiť do komisií mestského zastupiteľstva a výborov mestských častí

Mesto Trnava ponúka verejnosti možnosť stať sa členmi komisií Mestského zastupiteľstva v Trnave a výborov mestských častí.

Doplnia tak počty poslancov, ktorí boli do komisií a VMČ zvolení na vlaňajšom ustanovujúcom zasadnutí mestského zastupiteľstva vo volebnom období 2018 – 2022.

V prípade záujmu je potrebné vyplniť tlačivo so súhlasom so spracovaním osobných údajov a doručiť ho do 20. januára 2019 na radnicu. Záujemcov z radov verejnosti vyberie vedenie mesta a zvolí mestské zastupiteľstvo na svojom rokovaní v utorok 12. februára 2019.

Komisie mestského zastupiteľstva sú poradné, iniciatívne a kontrolné orgány samosprávy.

Ilustračné foto

Občanov – odborníkov v jednotlivých oblastiach je možné delegovať do nasledovných komisií:

Finančná komisia
Komisia kultúry
Komisia mládeže a športu
Komisia sociálnych vecí a zdravia
Komisia bytová
Komisia stavebná, územného plánovania a dopravy
Komisia školstva a vzdelávania
Komisia životného prostredia a prírodných hodnôt

Tlačivá na stiahnutie:

>>> Pre záujemcov o komisie mestského zastupiteľstva

>>> Pre záujemcov o výbory mestských častí

Územie Trnavy sa delí na šesť mestských častí – záujemcovia majú možnosť vstúpiť do výboru mestskej časti, v ktorej majú trvalé bydlisko.

Vyplnené a vlastnoručne podpísané tlačivo so súhlasom so spracovaním osobných údajov je potrebné doručiť do 20. januára 2019 osobne na radnicu, sekretariát primátora, 1. posch. alebo písomne na adresu: Mesto Trnava, Hlavná ulica 1, 917 71 Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 13. januára 2019 8:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Verejnosť sa môže hlásiť do komisií mestského zastupiteľstva a výborov mestských častí”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.