reklama

Medový destilát 1000 ROČNÁ VČELA z medovinárstva Apimed získal Cenu Danubius Gastro 2019

Na 26. ročníku medzinárodného gastronomického veľtrhu v Bratislave, ktorý sa konal v dňoch 24. – 27. januára 2019 získalo medovinárstvo APIMED CENU DANUBIUS GASTRO 2019.

Oceneným produktom je medový destilát 1000 ROČNÁ VČELA , ktorý zaujme nielen svojim názvom, ale predovšetkým vôňou a chuťou.

„Destilát 1000 ročná včela zláka nielen svojim názvom, ktorý je úzko spätý so životom a tradíciami slovenského národa, ale predovšetkým vôňou včelieho plástu. Zacítite ju už pri prvom privoňaní a prevaľovaní nápoja v ústach,“ približuje jeden zo svojich najnovších produktov úspešné medovinárstvo APIMED z DOlnej Krupej.

Nápoj obsahuje najkvalitnejšiu zmes medovín, ktorá prešla jemnou destiláciou v pálenici s dlhoročnou tradíciou.

Nezameniteľnú chut a silu destilátu, určenému aj skutočným labužníkom, dodáva 730 – dňový proces dozrievania v dubových barikových sudoch.

FOTO: APIMED

Veľtrh Danubius Gastro je po odbornej stránke na Slovensku vrcholným podujatím. Na veľtrhu sa stretáva široká ponuka zahraničných potravín a nápojov s domácimi výrobcami.

Zúčastňujú sa ho vrcholní predstavitelia slovenského potravinárskeho priemyslu, a preto majú ocenenia z tohto veľtrhu veľkú váhu.

Na medzinárodnom podujatí sa zúčastňujú asi štyri stovky vystavovateľov, brány veľtrhu prekročilo v roku 2018 viac ako 70-tisíc návštevníkov.

Danubius Gastro prezentuje ucelenú ponuku pre oblasti gastronómie a hotelierstva. Veľtrh je sviatkom všetkých s profesionálnym či laickým záujmom o prezentované oblasti.

Okrem potešenia zmyslov prináša i množstvo nových užitočných informácií pre prevádzkovateľov hotelov, reštaurácií, kúpeľov, rôznych typov gastroprevádzok a obchodov.

Ulož ako PDF
Napísal 30. januára 2019 14:25. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.