reklama

Medový aperitív Ambrozia Original z Apimedu získal prestížnu Zlatú Salimu

V dvojročných intervaloch sa koná na výstavisku v Brne Medzinárodný potravinársky veľtrh SALIMA/VINEX. Návštevníkom ponúka dokonalý prehľad o domácich a zahraničných dodávateľoch potravín, nápojov a cukroviniek. Neodmysliteľnou súčasťou veľtrhu je súťaž o Zlatú Salimu, ktorá sa udeľuje na slávnostnom ceremoniáli.

Ocenenie získalo iba 9 výrobkov z 52 prihlásených. Jedným z najúspešnejších je medový aperitív AMBROZIA ORIGINAL z rodinného medovinárstva APIMED v Dolnej Krupej.

Cenu si v Brne prevzal Peter Kudláč, na snímke druhý zľava

Lahodná chuť medu a jemná horkosť 18 druhov liečivých bylín, ktoré majú pozitívne tráviace účinky presvedčili hodnotiacu porotu a produkt získal ZLATÚ SALIMU 2018.

Ocenenie na slávnosti prevzal Peter Kudláč, majiteľ medovinárstva APIMED.

Aperitívny nápoj AMBROZIA má 13,5% alkoholu a vzniká výhradne prírodnou cestou bez prídavného alkoholu.

Vyrába sa v troch variantoch: ORIGINAL, GINGER, CITRUS. Pije sa hladko, podmanivo vonia a chutí nenapodobiteľne.

Výrobca ho odporúča sa podávať ako aperitív, alebo digestív vychladený na 8 – 12°C.


AMBROZIA ORIGINAL

Ulož ako PDF
Napísal 5. marca 2018 8:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.