reklama

Výzva pre šikovných fotografov. Odfoťte dobro a vyhrajte pekné ceny

Stačí sa lepšie popozerať a navôkol spozorujeme zaujímavé tvary, farby, ľudí aj ich príbehy. Ako však vyzerá DOBRO? Trnavská arcidiecézna charita (TACH) vyhlásila súťaž pre amatérskych fotografov, nadšencov aj profíkov a dala im práve takúto úlohu. Odfotiť dobro.

Môže to byť emotívny portrét, reportážny záber na situáciu z ulice alebo abstraktné stvárnenie. Dobro cítiť z mnohých vecí a momentov, a práve tým je zaujímavá táto súťaž.

„Na podujatí Národný týždeň charity chceme prezentovať, ako si ľudia dobro predstavujú. Práve dobro je totiž každodennou súčasťou našej práce,“ vysvetľuje riaditeľ TACH Miroslav Dzurech.

Ilustračné foto: Mabel Amber / pixabay.com

Super ceny pre víťazov

I keď súťaž vyhlasuje charita a nie prosperujúca firma, na víťazov čakajú zaujímavé ceny.

Vyhrať môžu dron ale aj romantické wellness chvíle pre dvoch v jednom z trnavských hotelov a po oddychu výbornú večeru.

Ďalšia cena by mohla potešiť partiu kamarátov, je ňou totiž vstup do Laser Areny.

Srdce futbalového fanúšika zas zahreje dres FC Spartak Trnava s podpismi hráčov, no a kto z nás by nemal rád dobré jedlo?

Vychutnať si ho bude môcť posledný výherca vďaka poukážke do jednej z najlepších trnavských reštaurácií.

Kto a čo má teda fotiť?

Žáner fotografie nie je obmedzený, rovnako ani vek a pôvod autora.

Jedinou podmienkou je poslať fotografiu v kvalitnom rozlíšení (ideálne 1MB) na adresu media@charitatt.sk.

Charita totiž najlepšie fotografie vytlačí a o víťazoch nechá rozhodnúť verejnosť počas podujatia Národný týždeň charity v piatok 14. júna 2019 na trnavskej pešej zóne.

Diela vyvesí na sieť a verejnosť im bude prideľovať body – srdiečka. Diela s najvyšším „dobrometrom“ zvíťazia a ich autori získajú spomínané ceny.

Ak je fotografovanie vaša vášeň a dokážete zachytiť dobro – pošlite ho najneskôr do 13. júna 14. hodiny na uvedenú mailovú adresu v požadovanom rozlíšení.

Bližšie pravidlá súťaže nájdete na stránke:
charitatt.sk/novinky/2019/vyhlasujeme-sutaz-pre-vsetkych-fotonadsencov.

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 10. júna 2019 8:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.