reklama

Výzva pre predajcov na septembrový Blšák je spustená do 15. augusta

Po horúcom a slnečnom lete sa 23. septembra 2017 v čase od 9.00 hod. do 13:00 hod. opäť uskutoční obľúbený Trnavský blšák. Hviezdoslavova ulica v Trnave sa po druhýkrát zaplní predajcami s všakovakými pokladmi a kúskami, ktoré budú hľadať nového majiteľa.

Ak ste aj vy doma vypratali zásuvky, skrine, šatníky, komory a máte záujem prihlásiť sa ako predajcovia a predajkyne na blšom trhu, napíšte email na adresu blsak.trnava@gmail.com najneskôr do 15. augusta.

Organizátori z neziskovej organizácie Bronco zašlú potenciálnym záujemcom podmienky predaja a bližšie informácie.

Ilustračné foto: Kamarianphotography

Práve tieto pre vás už nepotrebné veci môžu byť pre nového majiteľa veľkým potešením.

Na Blšáku bude možné predávať pekné a funkčné, no pre pôvodných majiteľov už nepotrebné veci ako napríklad oblečenie, predmety do domácnosti, knihy, starožitnosti a pod.

Ako sa vyjadrili organizátori, sú veľmi radi, že premiestnenie z Hlavnej ulice na Hviezdoslavovu ulicu malo u ľudí úspech a  podarilo sa im preniesť čaro pouličného predaja aj na toto miesto v Trnave.

Už teraz sa tešia na september a na všetkých predajcov a milých návštevníkov Blšáku.

Ulož ako PDF
Napísal 4. augusta 2017 8:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.