reklama

Do mesta sa vracia Trnavský Blšák, desiatky predajcov sa rozložia na Námestí sv. Mikuláša a v „Schneiderovej“ uličke

Po takmer troch rokoch sa pravý blšákovský ruch vracia do trnavských ulíc. Trhovisko sa v sobotu 28. mája rozloží na zmenenom mieste, ktoré mu však neuberie na príťažlivosti. Blšák bude na Námestí sv. Mikuláša a ulici Mikuláša Schneidera Trnavského.

Trnavská organizácia Bronco po vynútenej pauze obnovuje obľúbený Blšák, mestský trh, vďaka ktorému zachovalé, funkčné, ale pre niekoho už nepotrebné veci dostanú šancu opäť dobre poslúžiť niekomu inému.


Trnavský blšák

Ilustračné foto

Oblečenie, obuv, knihy, starožitnosti, potreby do domácnosti a ešte oveľa viac nájdete na Trnavskom Blšáku už v sobotu 28. mája 2022 v čase od 9:00 do 13:00 hod.

Ako informovali organizátorky z Bronco, n.o., ponuka tovaru bude naozaj široká. Na trh sa prihlásilo až 80 predajcov a predajkýň z Trnavy a okolia. Každý návštevník tak bude mať príležitosť nájsť si niečo pre seba „za dobrý peniaz“.

„Súčasťou Trnavského blšáku bude po prvý raz aj stánok Baterkárne, kam budete môcť priniesť veci potrebné na pomoc ľuďom v núdzi. S čím konkrétne možno prispieť, upresnia organizátorky na profile Blšáku v rámci sociálnych sieti,“ pripomenuli organizátorky.

Ulož ako PDF
Napísal 23. mája 2022 8:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.