reklama

Trnavský blšák bude 9. septembra v historickom centre mesta

Po roku sa pravý blšákovský ruch vracia do trnavských ulíc. Uskutoční sa v historických kulisách Námestia sv. Mikuláša a Ulici M. Schneidera Trnavského.

Orhanizátorom podujatia je Bronco, n.o. Na Trnavskom blšáku si každý nájde to svoje a za „dobrý peniaz“ – v sobotu 9. septembra 2023 v čase od 9.00 do 13.00 hod.

Nepotrebné, no ešte vždy zachovalé oblečenie, obuv, knihy, platne, starožitnosti, či potreby do domácnosti. Toto všetko a ešte viac nájdete na Blšáku.

Ponuka tovaru od 80 predajcov a predajkýň z Trnavy a okolia bude naozaj široká.

Ilustračné foto: Bronco, n.o.

Ulož ako PDF
Napísal 21. augusta 2023 15:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.