reklama

V centre mesta bude v sobotu jesenný Blšák a Swap učebníc

Obľúbený Trnavský blšák sa už blíži – môžete sa naň tešiť v sobotu 28. septembra 2019. V čase od 9:00 – 13:00 sa na Hlavnej ulici v Trnave zhromaždí spolu 80 predajcov, ktorí ponúknu svoj pestrý tovar.

Podmienkou Blšáku je, že predávané veci a predmety nesmú byť nové, no musia byť ešte vždy zachovalé a funkčné. V ponuke sa tak objaví častokrát veľmi málo nosené oblečenie, zachovalé topánky, knihy, starožitnosti, či rôzne zberateľské kúsky.

Určite sa oplatí prísť, poobzerať a dokúpiť si na jeseň teplý sveter, šál a čiapku či dobrú knihu na dlhé jesenné večery.

Ilustračné foto

V rovnakom čase ako sa koná Trnavský blšák nájdete na Hlavne ulici aj SWAP učebníc a školských pomôcok, ktorý organizuje Meetnlearn (DoučMa.sk).

Nevyhnutnou súčasťou septembra je začiatok školského roka, žiaci i študenti toho potrebujú celkom dosť a preto sa rozhodli sprostredkovať swap – výmenu.

Ak máte doma akékoľvek nepotrebné či málo používané školské pomôcky a učebnice, ktorým by ste radi našli nového majiteľa, toto je perfektná príležitosť! Priniesť môžete neobmedzený počet kusov. Za odmenu si zas vyberiete, čo sa vám zapáči a bude pre vás užitočné.

Príďte si užiť príjemný sobotný deň do centra mesta, stretnúť priateľov a známych.

Blšák je organizovaný Bronco n.o. v spolupráci s mestom Trnava.

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 26. septembra 2019 7:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

16 komentárov pre “V centre mesta bude v sobotu jesenný Blšák a Swap učebníc”

 1. 1
  výmena says:

  Takže výmena nebude bude swap.
  Aké svetové :):)
  Dajte aj flea market. Nech sme in a cool a happy
  Kašľať na blchy.

 2. 2
  sisa says:

  Ozaj čo sme v Anglicku už je to totálne trápne tie Vaše názvy , na Slovensku po slovensky ani nemám nič proti jazykom národnostných menšín, ale po anglicky je to choré páni novinári a predstavitelia mesta.

  • 2.1
   blsak says:

   Veď to je také slniečkárske,ale súhlasím s Vami.Fakt je to už trapné,silou mocou pchať všade anglické názvy.Vieme aj koľko zarobí mesto na tejto akcii?
   Po poslednom jarmoku mám pocit,že stánkari začínajú naše mesto obchádzať.

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.