reklama

V centre mesta bude v sobotu jesenný Blšák a Swap učebníc

Obľúbený Trnavský blšák sa už blíži – môžete sa naň tešiť v sobotu 28. septembra 2019. V čase od 9:00 – 13:00 sa na Hlavnej ulici v Trnave zhromaždí spolu 80 predajcov, ktorí ponúknu svoj pestrý tovar.

Podmienkou Blšáku je, že predávané veci a predmety nesmú byť nové, no musia byť ešte vždy zachovalé a funkčné. V ponuke sa tak objaví častokrát veľmi málo nosené oblečenie, zachovalé topánky, knihy, starožitnosti, či rôzne zberateľské kúsky.

Určite sa oplatí prísť, poobzerať a dokúpiť si na jeseň teplý sveter, šál a čiapku či dobrú knihu na dlhé jesenné večery.

Ilustračné foto

V rovnakom čase ako sa koná Trnavský blšák nájdete na Hlavne ulici aj SWAP učebníc a školských pomôcok, ktorý organizuje Meetnlearn (DoučMa.sk).

Nevyhnutnou súčasťou septembra je začiatok školského roka, žiaci i študenti toho potrebujú celkom dosť a preto sa rozhodli sprostredkovať swap – výmenu.

Ak máte doma akékoľvek nepotrebné či málo používané školské pomôcky a učebnice, ktorým by ste radi našli nového majiteľa, toto je perfektná príležitosť! Priniesť môžete neobmedzený počet kusov. Za odmenu si zas vyberiete, čo sa vám zapáči a bude pre vás užitočné.

Príďte si užiť príjemný sobotný deň do centra mesta, stretnúť priateľov a známych.

Blšák je organizovaný Bronco n.o. v spolupráci s mestom Trnava.

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 26. septembra 2019 7:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V centre mesta bude v sobotu jesenný Blšák a Swap učebníc”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.