reklama

Trnavský blšák bude už túto sobotu

Už v sobotu 7. októbra 2017 sa v čase od 9.00 do 13.00 hod. môžete tešiť na Trnavský blšák, ktorý bol v septembri zrušený kvôli počasiu. Predpoveď počasia je tentokrát priaznivá a tak sa môžete potešiť originálnymi úlovkami za dobrú cenu.

Na Hviezdoslavovej ulici si svoj tovar rozloží sedemdesiat predajcov a predajkýň a v rámci Trnavského blšáku ponúknu rozličné veci na oblečenie, do domácnosti alebo len tak pre radosť.

Nebudú chýbať ani starožitnosti, knihy a rôzne zberateľské kúsky.

Ilustračné foto: Bronco

S príchodom jesene vymieňame šatník, meníme sandále za teplejšie topánky a popri tom príde na rad i upratanie skríň.

Ak vám chýbajú nejaké teplejšie kúsky do jesenného šatníka, alebo si chcete nájsť krásnu bodkovanú šálku na horúci čaj či dobrú knihu na dlhé večery – príďte v sobotu na Trnavský blšák.

Opäť zakotví na vynovenej Hviezdoslavovej ulici v centre mesta, ktorá sa na jedno predpoludnie premení na blšákové trhovisko.

Trnavský blšák organizuje nezisková organizácia Bronco v spolupráci s Mestom Trnava.

(TS)

Ilustračné foto

Ulož ako PDF
Napísal 5. októbra 2017 15:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Trnavský blšák bude už túto sobotu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.