reklama

Trnavský Blšák v sobotu nebude, presúva sa kvôli počasiu

Z dôvodu predpovede nepriaznivého počasia sa Blšák, ktorý sa mal konať v sobotu 23. septembra 2017 na Hviezdoslavovej ulici, ruší a nový termín konania bude čoskoro upresnený.

Ilustračné foto

Predpoveď počasia na sobotu predpokladá silný dážď a chladnejší deň.

“Blšák sme sa rozhodli presunúť a počkať na príjemnejšiu predpoveď. O novom termíne konania budeme včas informovať na našej facebookovej stránke a tiež prostredníctvom tlačových správ. Prihlášky predajcov a predajkýň, ktorých sme akceptovali na septembrový Blšák samozrejme ostávajú v platnosti aj pre Blšák v novom termíne,” vysvetľuje jedna z organizátoriek z Bronco n.o. Zuzana Jamborová.

Ulož ako PDF
Napísal 22. septembra 2017 10:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Trnavský Blšák v sobotu nebude, presúva sa kvôli počasiu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.