reklama

Vodné vojny v sobotu nebudú, organizátori akciu kvôli počasiu zrušili

Premiéru podujatia Vodné vojny, ktoré sa malo uskutočniť v sobotu 30. augusta vo vrhačskom sektore Slávie, organizátori zrušili.

Dôvodom je, ako tomu bolo počas tohto leta u mnohých ďalších podujatí, nepriaznivá predpoveď počasia.

Organizátori z trnavského občianskeho združenia akTTiv o svojom rozhodnutí informovali v pondelok prostredníctvom facebooku.

vodnevojny-zrus
Oznam o neuskutočnení akcie zverejnili organizátori v pondelok večer

„Bohužiaľ predpoveď počasia ukazuje, že počasie v túto sobotu nebude vôbec stvorené na Vodné vojny. Nechceme tak peknú myšlienku uskutočniť pri zlom počasí, kedy by vám bola zima a možno aj pršalo. Preto sme sa rozhodli zrušiť Vodné vojny a presunúť radšej na leto 2015, kedy ich dáme skôr, počas naozaj teplých júlových dní. Ešte cez víkend sme dúfali, že to počasie sa zmení k lepšiemu, no predpovede hovoria inak,“ vysvetlili svoje rozhodnutie s dovetkom, že OZ akTTiv plánuje usporiadať do konca roka ešte dve iné akcie.

V minulosti zorganizovali ľudia z tohto občianskeho združenia tri hromadné vypúšťania lampiónov rovnako na trnavskej Slávii s účasťou niekoľkých tisíc ľudí.

Vodné vojny mali byť atrakciou zameranou najmä na mladšiu generáciu Trnavčanov.

Organizátori plánovali súboje s vodou naplnenými balónmi, vodnými pištoľami a ďalšie atrakcie.

Ulož ako PDF
Napísal 26. augusta 2014 7:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Vodné vojny v sobotu nebudú, organizátori akciu kvôli počasiu zrušili”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.